Талреп DIN 1480 відкритий. Варіанти з різними кінцевиками: гак – кільце (петля), кільце – кільце (петля – петля), гак – крюк. Талреп використовується при монтажних, будівельних та інших роботах для зміни довжини та регулювання натягу сталевих тросів, канатів, ланцюгів, але не для підйому вантажів.
Талрепи DIN 1480 виготовляються із вуглецевої сталі з цинковим покриттям. Робочі навантаження розраховуються вздовж осі талрепу, бічні навантаження не допускаються. Позначення розмірів талрепів - розмір різьблення х довжина тіла, наприклад М8х110, M10x126.
Стандарт (група) | DIN 1480 |
Матеріал | сталь |
Покриття | цинк білий |
Тип різьблення | метрична |
Галузь застосування | для будівництва |
Діаметр, мм | 5 - 24 |
Довжина, мм | 70 - 255 |
Навіщо потрібен талреп гачок-гачок
Користувачі часто називають пристосування та пристрої індивідуальними, побутовими та зручними «іменами», і талреп гак-гак отримав своє – різьбова або монтажна стяжка гак-гак. Застосовується він у контексті монтажних робіт, у будівництві – для натягу канатів і тросів. Для підвісу кабелів цей монтажний виріб, виконаний за стандартом DIN 1480, також використовується. Інтернет-магазин профільного зразка із задоволенням експонує цю продукцію у Києві з можливостями доставки по всій країні. Ціна вам сподобається, а купити виріб з гаками можна лише за кілька хвилин.
Шплінтових або болтових з'єднань талреп не має, і він відразу готовий виконувати свої функції. Необхідний вам пристрій для натяжки рекламних банерів, для фіксації елементів та виробів монтажних, натяжки тросів несучих – замовляйте талреп гак-гак. Цікавить карабін пожежний – тоді натисніть на посилання.
Чому талреп гак-гак виробляється за DIN 1480
Одна з модифікацій талрепів, що виготовляються за німецьким стандартом DIN 1480 - це виріб, на кінцях якого розташовані гвинти з гаками. Даний пристрій відкритого типу так і називається - талреп гак-гак DIN 1480, і щоб виконання монтажних робіт проходило успішно, швидко і надійно - виріб рекомендується підбирати тільки відповідно до стандарту і виключно в профільній точці реалізації. Враховуючи всю глобальність функцій, у яких бере участь пристрій, ми наполегливо просимо вас купувати його з урахуванням технічних можливостей.
Відповідно до вище озвученого стандарту, виріб формують із вуглецевої сталі, а верх матеріалу покривають білим цинком. Такий оцинкований талреп буде стійкішим до зовнішнього впливу та механічних пошкоджень. Пристрій у конструкційному плані – розбірний, і самі гаки можна замінити у разі потреби. Вони в аналізованому вигляді талрепа - без засувок, але взагалі існує виріб і з тріскачкою.
Монтажний виріб талреп за стандартом DIN 1480 із закінченнями у вигляді гаків має ряд переваг, серед яких – назвемо головні:
- Ви можете самостійно вибрати виріб за вантажопідйомністю – від 70 до 1300 кг;
- Купуючи талреп в Україні, зупиніть свій вибір на сайті «МетізПрайс» - ми завжди надаємо паспорт якості на виріб;
- Користувач може розраховувати на запас міцності 2:1;
- Оцинкування виробляється в заводських умовах, і, крім того, що пристрій гачок-гак не підлягає зовнішнім впливам, він ще й виглядає естетично (в тих монтажних ситуаціях, де характеристика буде доречною).
Сьогодні на ринку країни можна придбати вироби різної довжини та з переліком діаметрів різьблення – від 5 до 24 мм. Попит мають талрепи в 5, 10, 12, 14, 16 мм, а також інші вироби. Якщо ви знаєте тільки одну технічну характеристику, скажімо, різьбовий діаметр 10 мм, то ми допоможемо вам підібрати талреп за довжиною, вантажопідйомністю та іншими характеристиками. Ціни у нас – доступні, а консультанти – досвідчені. Розгляньте і позицію каталогу затискач для сталевих канатів, можливо, для ваших робіт не вистачає поки що цього виробу.
Талреп гак-гак м10, м12, м8, м16 з тріскачкою або без - відмінності та характеристики
Цілком логічно, що вироби з різними технічними даними призначені для виконання різнорідних вантажних здібностей робіт. Як правильно підібрати і чим всі талрепи відрізняються між собою - поради від наших експертів. Отже, головна конструкційна відмінність, якою володіє оцинкований талреп з гаками, виготовлений за стандартом DIN1480 – це те, що він відкритий, тому розглядати зразок із тріскачкою у цій статті – ми не будемо. Тепер обговоримо різницю між однією моделлю різних параметрів у контексті прямого призначення:
- Діаметр різьблення (грамотне технічне позначення) – М5, М6, М8, М10 – для найменших навантажень, відповідно – 50 кг, 70 кг, 140 кг, 220 кг. Наприклад, для фіксації невеликих тросів та підвісного кабелю. М12, М14, М16 (310 кг, 450 кг, 600 кг) – для більш важких вантажів та монтажу габаритних пристроїв. М20, М22, М24 – 910 кг, 1100 кг, 1300 кг – у контексті глобальних будівельних конструкцій.
- Робоче навантаження кг. Виходячи з даних, наведених вище, можна підібрати виріб з розрахунку потенційного навантаження, що припадає на одну одиницю талрепу (зі зворотного боку).
- Довжина. Не першочергова, але у виняткових ситуаціях довжина виробу фігурує як важлива характеристика. Існує від 70 до 255 мм.
Якщо ви побачили позначення, наприклад, м8х110, це означає, що це пристрій має діаметр різьблення – 8 мм, а довжину – 110 мм. Цікавить вас талреп гачок-гак м10 або з іншими характеристиками – у нашому магазині ми допоможемо підібрати будь-який пристрій для ваших потреб. Трос сталевий та інші позиції каталогу розташувалися під однойменними посиланнями. Не забувайте, що лише правильно обрана точка продажу та розуміння сфери застосування будь-якого виробу допоможе вам здійснити половину роботи, спрямованої на міцний, надійний та довговічний результат.